• 1,184.33Kč6 %

  • +vat (23%)

  • 1,113.27Kč hrubý s daní


Dostupné možnostiPožádejte o produkt

Výsledek zadejte do výše uvedeného pole
Filmy : Opalescence PF Dr Kit

Země

Způsoby doručení

Přeprava GLS (Czech Republic)

Dodací lhůta je přibližně (2) dní od odeslání. Objednejte do 14:30 PM pro doručení ještě dnes.

171.71Kč brutto s daní


Opalescence PF Dr Kit

Opalescence 10% 16%:

  • vylepšený vzorec zabraňuje výskytu přecitlivělosti
  • zabraňuje tvorbě zubního kazu a podporuje remineralizaci skloviny
  • Pro pohodlí pacienta a lékaře jsou k dispozici různé příchutě, koncentrace a typy obalů

Vylepšený vzorec přípravků Opalescence PF (dusičnan draselný, fluorid) na bázi karbamidperoxidu, který navíc obsahuje fluorid a dusičnan draselný - proti přecitlivělosti, zvyšuje komfort léčby. Přidání dusičnanu draselného a iontů fluoru vám umožní eliminovat nebo významně snížit přecitlivělost během bělení. Hodnota pH opalescence je přibližně 6,5 (téměř neutrální). Přípravek obsahuje 20% vody, což snižuje riziko dehydratace zubů.

Opalescence 10% PF a 16% PF se používají spíše pro bělení přes noc nebo pro několik hodin terapie během dne. Přípravky jsou dostupné ve třech typech: mátový, melounový a neochucený.

Aby bylo možné provést léčbu metodou překrytí opalescence, lékař pořídí otisky a umožňuje připravit speciální individuální překrytí pro každého pacienta. Průhledný, pohodlný a flexibilní kryt zajišťuje bezpečnost bělení během spánku a během dne je nepostřehnutelný. Vložky jsou vyrobeny technikem pomocí vakuového formovače. Na modelu technik pomocí blokující pryskyřice obsažené v soupravě vytvoří rezervoáry, které zvyšují účinnost terapie zvýšením množství bělícího gelu obsaženého v povlaku. Zubař dává pacientovi injekční stříkačky s gelem Opalescence, vysvětluje, jak je aplikovat na překryvy a jak dlouho je nasadit. Doma si pacient jednoduše přiloží podložku naplněnou gelem na zuby a nechá ji přes noc nebo několik hodin během dne. Léčba obvykle trvá asi týden. Ošetření je pro pacienta velmi bezpečné, nejnovější studie ukázaly, že přípravky Opalescence PF přispívají k remineralizaci skloviny a zabraňují tvorbě zubního kazu. Jakmile je podnos na svém místě, gel zůstane aktivní po dobu 8 až 10 hodin. Zuby se rozjasní po první noci. Protetické náhrady (např. Korunky a můstky) a výplně nejsou bělené. Pokud je to nutné, po stabilizaci barvy (což obvykle trvá dva týdny), může je zubní lékař vyměnit výběrem vhodné světlejší barvy. Během bělení u několika procent pacientů dochází k dočasné citlivosti zubů na chlad, která odezní během jednoho až tří dnů po ukončení léčby. Pro minimalizaci jeho příznaků může zubní lékař doporučit speciální přípravek (Ultra Ez). Opalescenční gel je balen v malých stříkačkách o objemu přibližně 1,2 ml obsahující jednu dávku přípravku.

Balík:

  • Soupravy pro jednoho pacienta (DR KIT) obsahující 8 injekčních stříkaček Opalescence, překryvný box, zubní pastu Opalescence, 2 vinylové podložky, LC Block Out Resin pro překryvy a kosmetickou taštičku;

Napsat recenzi

K napsání recenze se prosím přihlaste se nebo registrujte

poslední aktualizace : 2022-08-12 20:03:37