• 1,570.73Kč6 %

  • +vat (21%)

  • 1,476.48Kč hrubý s daní


Dostupné možnostiPožádejte o produkt

Výsledek zadejte do výše uvedeného pole
Filmy : Opalescence PF Dr Kit 16%

Způsoby doručení

Přeprava GLS (Czech Republic)

Dodací lhůta je přibližně (2) dní od odeslání. Objednejte do 14:30 PM pro doručení ještě dnes.

235.60Kč brutto s daní


Opalescence PF Dr Kit 16%

Opalescence 10 % 16 %:

  • Vylepšené složení zabraňuje vzniku přecitlivělosti
  • Zabraňuje tvorbě kazů a podporuje remineralizaci skloviny
  • K dispozici jsou různé příchutě, síly a možnosti balení pro pohodlí pacienta i lékaře

Vylepšená receptura přípravků Opalescence PF (dusičnan draselný, fluorid) na bázi karbamidperoxidu, navíc obsahující fluor a dusičnan draselný - proti přecitlivělosti, zvyšuje komfort ošetření. Přídavek dusičnanu draselného a fluorového iontu umožňuje odstranit nebo výrazně snížit přecitlivělost při bělení. Opalescence má pH přibližně 6,5 (téměř neutrální). Přípravek obsahuje 20 % vody, což snižuje riziko dehydratace zubů.

Opalescence 10% PF a 16% PF se používají spíše k nočnímu překryvnému bělení nebo k několikahodinové terapii během dne. Přípravky jsou dostupné ve třech typech: máta, meloun a neochucené.

Aby bylo možné provést ošetření metodou Opalescence overlay, lékař pořizuje otisky, které umožňují zhotovení speciálních, individuálních překrytí pro každého pacienta. Průhledný, pohodlný a pružný obal zajišťuje bezpečnost bělení při spánku a během dne je nepřehlédnutelný. Překryvy provádí technik pomocí vakuového formovače. Na modelu pomocí blokovací pryskyřice obsažené v sadě technik vyrábí rezervoáry, které zvyšují účinnost terapie zvýšením množství bělícího gelu obsaženého v překrytí. Zubař dá pacientovi injekční stříkačky s gelem Opalescence, vysvětlí, jak jej aplikovat na krycí vrstvy a jak dlouho je nasazovat. Pacient doma jednoduše přiloží gelem naplněnou vaničku na zuby a nechá ji přes noc nebo několik hodin během dne. Léčba trvá zpravidla asi týden. Ošetření je pro pacienta velmi bezpečné, nejnovější výzkumy prokázaly, že přípravky Opalescence PF přispívají k remineralizaci skloviny a předcházejí kazu. Po umístění tácku na zuby zůstává gel aktivní po dobu 8 až 10 hodin. Již po první noci je dosaženo výrazného vybělení zubů. Protetické náhrady (např. korunky a můstky) a výplně nebělí. V případě potřeby je po ustálení barvy (což obvykle trvá dva týdny) může zubní lékař vyměnit výběrem vhodné světlejší barvy. Během bělení se u několika procent pacientů objeví přechodná citlivost zubů na chlad, která vymizí během jednoho až tří dnů po ukončení ošetření. Zubní lékař může doporučit použití speciálního přípravku (Ultra Ez), aby se minimalizovaly její příznaky. Opalescence gel je balen v malých injekčních stříkačkách o objemu 1,2 ml obsahující jednu dávku přípravku.

Obal:

  • 8str. (1,2 ml) Opalescence PF gely 10% nebo 16% karbamid peroxid
  • Překryvná krabice
  • Opalescence Small zubní pasta
  • LC Block Out Resin
  • 2 x 0,9 mm měkké podnosy

Napsat recenzi

K napsání recenze se prosím přihlaste se nebo registrujte

poslední aktualizace : 2023-12-01 19:02:48