• 1,183.12Kč6 %

  • +vat (23%)

  • 1,112.13Kč hrubý s daní


Dostupné možnostiPožádejte o produkt

Výsledek zadejte do výše uvedeného pole
Filmy : Opalescence PF Dr Kit 16%

Země

Způsoby doručení

Přeprava GLS (Czech Republic)

Dodací lhůta je přibližně (2) dní od odeslání. Objednejte do 14:30 PM pro doručení ještě dnes.

222.99Kč brutto s daní


Opalescence PF Dr Kit 16%

Opalescence 10 % 16 %:

  • vylepšené složení zabraňuje výskytu přecitlivělosti
  • zabraňuje tvorbě kazu a podporuje remineralizaci skloviny
  • různé příchutě, koncentrace a typy balení dostupné pro pohodlí pacienta a lékaře

Vylepšená receptura přípravků Opalescence PF (dusičnan draselný, fluorid) na bázi karbamidperoxidu, navíc obsahující fluor a dusičnan draselný - proti přecitlivělosti, zvyšuje komfort ošetření. Přídavek dusičnanu draselného a iontu fluoru umožňuje odstranit nebo výrazně snížit přecitlivělost při bělení. pH Opalescence je přibližně 6,5 (téměř neutrální). Přípravek obsahuje 20 % vody, což snižuje riziko dehydratace zubů.

Opalescence 10% PF a 16% PF se spíše používají k bělení přes noc nebo k několikahodinovému ošetření během dne. Přípravky jsou dostupné ve třech typech: máta, meloun a neochucené.

Aby bylo možné provést ošetření metodou Opalescence overlay, lékař pořizuje otisky, které umožňují připravit speciální, individuální povlaky na zuby pro každého pacienta. Transparentní, pohodlná a flexibilní vrstva zajišťuje bezpečnost bělení během spánku a je během dne nepostřehnutelná. Vložky vyrábí technik pomocí vakuového formovače. Na modelu pomocí blokovací pryskyřice obsažené v sadě technik vytvoří rezervoáry, které zvyšují účinnost terapie zvýšením množství bělícího gelu obsaženého v překrytí. Zubař dá pacientovi injekční stříkačky s gelem Opalescence, vysvětlí, jak jej aplikovat na krycí vrstvy a jak dlouho je nasazovat. Pacient si doma vložku naplněnou gelem jednoduše přiloží na zuby a nechá ji přes noc nebo několik hodin během dne. Obvykle léčba trvá asi týden. Ošetření je pro pacienta velmi bezpečné, nejnovější studie prokázaly, že přípravky Opalescence PF přispívají k remineralizaci skloviny a zabraňují tvorbě kazu. Jakmile je tác na svém místě, gel zůstane aktivní po dobu 8 až 10 hodin. Zuby jsou rozjasněné již po první noci. Protetické náhrady (např. korunky a můstky) a výplně se nebělí. Pokud je to nutné, po ustálení barvy (což obvykle trvá dva týdny) je může zubní lékař vyměnit výběrem vhodné světlejší barvy. Během bělení se u několika procent pacientů objeví přechodná citlivost zubů na chlad, která odezní během jednoho až tří dnů po ukončení ošetření. Zubní lékař může doporučit použití speciálního přípravku (Ultra Ez), aby se minimalizovaly její příznaky. Opalescence gel je balen v malých injekčních stříkačkách cca. 1,2 ml obsahující jednu dávku přípravku.

Balík:

  • 8 stran (1,2 ml) Opalescence PF gely 10% nebo 16% karbamid peroxid
  • Překryvná krabice
  • Malá Opalescence zubní pasta
  • LC Block Out Resin
  • 2 měkké podnosy 0,9 mm

Napsat recenzi

K napsání recenze se prosím přihlaste se nebo registrujte

poslední aktualizace : 2022-11-29 09:01:57